Baskılı 15 Temmuz Tişörtleri

15 Temmuz Baskılı Tişört Modelleri

15 Temmuz Baskılı Tişört Modelleri

15 Temmuz Baskılı Tişört

15 Temmuz’da önlenen darbe girişimi, Türk milletinin kendi bağımsızlığına ve seçimine duyduğu tutkuyu tarihe kaydetmesiyle sonuçlandı. Bu tarihten beri de 15 Temmuz, demokrasiye bağlı bir milletin önemli değerlerinden biri haline geldi. Artık ulusal önemi olan bu gün için özel olarak hazırlanan 15 Temmuz baskılı tişört ürünleri, hem kutlamalarda hem de günlük kullanımda keyifle kullanılabilirler.

Çıkmayan Baskı

Baskılı tişörtlerle ilgili kullanıcıların en sık gelen şikayetleri, baskının kullanıma ve yıkamaya bağlı olarak zamanla bozulmasıdır. Sıradan yöntemlerle yapılan baskılama işlemlerinden sonra bu şikayetlerin ortaya çıkması normaldir. Yıkama esnasında su ve deterjan baskı ile kumaş arasında yıpranmaya sebep olur; böylece zaman içinde baskı eski netliğini kaybeder ve nihayet tamamen çıkar. Basklı tişörtlerde karşılaşlan bu problem, ürünlerin kısa ömürlü olmaları anlamına gelir. Oysa özel anlamları olan baskılı ürünlerin uzun zaman kullanılabilmesi istenir.

Ürünlerimizde kullandığımız özel baskılama teknikleri sayesinde, 15 Temmuz Baskılı Tişört ürünlerimiz suyun ve deterjanın yıpratıcılığına karşı dirençlidir. Baskı ve kumaş arasında boşluk bırakmadan kullanılan bu işlem sayesinde, ürüne baskılanan desenler onun orjinal üretiminden gelmiş gibi görünür ve uzun süreli bir kullanım sağlar. Böylece ürünlerimiz yıllarca, kutlamalar ya da günlük kullanım için güvenle kullanılabilir.

Kaliteli Kumaş Seçenekleri

Baskılı ürünlerimiz hepsi çok kaliteli kumaş seçenekleri ile sunulur. %100 pamuk, lacoste ya da özel işlem metodu sayesinde hava alması mümkün olan micro kumaşlarla yüksek kalite garantisi verdiğimiz tişörtlerimiz, doğrudan bizim üretimimizdir. Kullanıcının renk ve model tercihine göre dilediği tasarımı boşluk bırakmadan baskılayarak, kişiye özel ürünler sunabilmekteyiz. 15 Temmuz Baskılı Tişört ürünlerimiz için de kişinin tercihlerine uygun renk ve tasarımlar sağlayarak, kutlamaların neşesini ve rengini çeşitlendirmeyi arzuluyoruz.

Her Bedene ve Tercihe Uygun Ürünler

Ürünlerimiz temel olarak kadın, erkek ve çocuk standartlarına uygun olarak üretilir. Böylece farklı bedendeki müşterilerimiz için uygun kalıplar oluştururuz ve kullanım çeşitliliği sağlarız. Ürün renklerinde sunduğumuz çeşitlilik sayesinde ürünün kullanılacağı alana göre seçim yapma imkanı da sağlarız.

Kaliteli ve Uygun Fiyatta

Tekstil ürünleri, üretimden kullanıcıya ulaşana kadar aracılardan geçerek sürekli daha yüksek fiyat alırlar. Bu pazarlama ağı, kalitenin zor ulaşılır pahalı bir beklenti olmasını doğallaştırır. Biz aracı bir firma kullanmadan, kendi ürünlerimizi doğrudan kullanıcıya ulaştırarak, ürünlerin doğal fiyat artışlarını en aza indiririz. Böylece yüksek kaliteli ürünlerin en uygun fiyatlarla sunulması mümkün hale gelir. 15 Temmuz Baskılı Tişört ürünlerimizde kullandığımız kumaş ve baskı kalitesini, aracı olmaksızın kullanılarımıza sunarak, coşkulu kutlamaları zenginleştirmeyi amaçlamaktayız.

Mevsim şartlarına ve farklı kullanım alanlarına özel olarak tasarlanan ürünlerimiz, yalnızca kutlama alanları için değildir. Manevi değeri yüksek olan bu ürünlerimizin şık tasarımları sayesinde, onları günlük kullanımda da keyifle giymek mümkün olacaktır.