Baskılı 19 Mayıs Tişörtleri

19 Mayıs Baskılı Tişört Modelleri

19 Mayıs Baskılı Tişört Modelleri

19 Mayıs Gençlik Bayramı Tişörtleri

Gündelik hayatın vazgeçilmez giysisi olan tişörtler hem kadınlar hem de erkekler tarafından çok tercih edilmektedir. Yaz aylarının en sağlıklı giysisi olan ve pamuklu kumaştan imal edilen tişörtler kısa ya da uzun kollu, sıfır yaka ya da yakalı alternatiflere sahiptir. Sade ya da baskılı tişörtler her yaş gurubunun kullanımına uygundur.

Ülkemizde belli başlı resmi bayramlar yaklaştığında bu günlere özel baskıları olan tişörtler ön palana çıkar. Gençlik bayramı olarak kabul edilen günün içinde yer aldığı Mayıs ayı yaklaştığında 19 Mayıs Gençlik Bayramı tişörtleri için talep artar. Firmamız bu tür taleplere karşılık vermektedir ve gençlik bayramı için özel baskılı tişörtleri istenilen doğrultuda hazırlamaktadır.

En gelişmiş baskı teknikleri yirmi yıllık tecrübemizle birleşmektedir. Her tür yeni geliştirilen baskı tekniği yakından takip edilmekte ve firmamız bünyesine dahil edilmektedir. Bu nedenle kaliteli baskının adresi olarak kabul edilen firmamızla iletişime geçildiğinde her türlü siparişi verme imkanı mümkündür. Dilenen ölçülere uygun olarak hazırlanan baskılı tişörtlerde baskı kalitesi kadar kumaş kalitesine de önem verilmektedir. Ürünlerimizde yüzde yüz pamuklu penye kumaşı kullanılmakta ve gençlerin sağlığına önem verilmektedir. Yaz aylarında giyilen tişörtlerde bulunan sentetik maddelerin sağlık açısından uygun olmadığı bilinmektedir. Bu nedenle ürünlerimizde asla sentetik katkı bulunmamaktadır. Yapılan baskılarda azami olarak kaliteye önem verilmektedir. Kalitesiz baskı teknikleri kullanılarak yapılan baskı çalışmaları yıkamaya gelmez ve yıkamadan sonra deformasyonlar oluşabilir. İnsanların özellikle penye tişört tercih etmesinin nedeni temizlenmesinin kolay olmasıdır. 

Gençlik Bayramı İçin Özel Tişörtler

Resmi bayramlarda özellikle okullarda ve tribünlerde kutlamalar yapılır. 19 Mayıs kutlamaları da orta ve lise döneminde olan gençler tarafından gerçekleştirilir. Bu nedenle kutlamalar yaklaşırken büyük ölçekli 19 Mayıs Gençlik Bayramı tişörtleri siparişleri verilmeye başlanır. Firmamıza verilen siparişlerde en kaliteli kumaş ve baskı teknikleri kullanılır. Bu yolla dilenen ölçülerde tişörtler adetli olarak hazırlanabilmektedir.

Her okul kendi kutlamaları için kendi belirledikleri özelliklere sahip 19 Mayıs Gençlik Bayramı tişörtleri siparişi vermektedir. Müşteriler tişörtlerin önünde ve arkasında günü önemini ifade eden baskılar talep etmektedir. Kendi belirledikleri baskı modelleri varsa bunlar birebir tişörtlerin üzerine uygulanabilmektedir. Belirlenmiş bir baskı modeli yoksa firmamızın tasarım ekibi çeşitli baskı tasarımları yapar ve müşterinin beğenisine sunar.

Resmi Bayram Baskıları

23 Nisan ve 19 Mayıs gibi ülkemizde bayram olarak kutlanan resmi günlerde çeşitli törenler düzenlenir ve gösteriler yapılır. Gösterilere katılan çocuklar ve gençler ağırlıklı olarak kutlanan günün önemini vurgulayan baskılı tişörtler giyerler. Özellikle kalabalık gösterilerde gençler için 19 Mayıs Gençlik Bayramı tişörtleri siparişleri artmaktadır. Bu tişörtlerin üzerinde günün önemini vurgulayan baskılar talep edildiği gibi özellikle bayrak ve Atatürk baskıları ön plana çıkar. Firmamız bu amaçla verilen siparişleri belirlenen sürede teslim etmeye çok özen göstermektedir.