Baskılı Şapka

Baskılı Şapka Modelleri

Baskılı Şapka Modelleri

Yaz aylarında güneşten koruyucu özelliği ile adından sıklıkla söz ettiren şapkalar çoğu zaman da kombinler için vazgeçilmezdir. Bizler kumaş üzerine baskı yapan bir firma olarak istediğiniz renk ve modelde şapka üretimi de yapmaktayız. İthal ya da yerli olarak üretimlerimiz mevcuttur.

Beyaz, kırmızı, yeşil ve daha fazlası renkte şapka üretimi yapmanın yanı sıra isteğinize göre bu şapkalara baskı yapabilmekteyiz. Yazı, logo gibi canlı renklerle ortaya çıkarılacak olan baskılar kesinlikle solma yapmaz ve soyulmaz. Kaliteden asla ödün vermeden siz değerli müşterilerimize hizmetlerimiz sınırsızdır.

Şapka üzerine baskı yapan firma arayışındaysanız eğer bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir aynı zamanda direkt olarak sistemimiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. İthal şapka modelleri stoklarımızda şuan için mevcut olup, yerli üretim şapkalar için direkt olarak sipariş geçebilirsiniz.

Firmalar, okullar, spor kulupleri için özel şapka baskısı işleri tam da bizim uzmanlık alanımız.

Pamuklu şapka baskısı, ithal ve yerli şapkalara çeşitli baskılar ve acil prmosyonlar için baskılı şapka çözümlerimizle Vizyon baskı olarak hizmetinizdeyiz.