Baskılı Bilim Fuarı Tişört

Bilim Fuarı Tişört

Bilim Fuarı Tişört

Bilim fuarı için özel tişört ve şapka, gelecek nesillere bilimi daha çok sevdirmek amaçlanır. Bilimsel çalışmalarla ilgilenmesini ve bilimsel donanıma sahip olmasını sağlamak amacıyla her yıl düzenlediği Bilim Fuarlarına ve Bilim Şenliğine, bir çok okul kendi özel bilim fuarı tişörtleri ile katılmaktadır.

Bilim fuarları yeni nesiller için bilim ve kültürün yaygınlaşmasını ve günlük hayatla ilişkilendirilmesini sağlayan projelerin yapılmasını hedeflemesi açısından çok büyük önem teşkil eder.

Ülkemizde düzenlenen bilim fuarı organizasyonları sayesinde çocuklar erken yaştan itibaren bilimle tanıştırılmış olmakta.

Böylece öğrenciler ezberci bir eğitim yerine, görerek dokunarak algılayarak  öğrenme fırsatını buluyor.

Bilim fuarları sayesinde öğrenciler ilgi alanları üzerine araştırma yapıp kendilerini o alanda geliştirme fırsatı buluyorlar.

Bilim Fuarı Tişört

Bilim Fuarına devlet okullarının 5-12 yaş arasındaki öğrencileri bilim projeleri ile katılabiliyor.

Geleceğin bilim insanlarının tohumlarının atıldığı bilim fuarları sayesinde çocuklara bilim uygulamalı olarak sevdiriliyor.

Bilim Fuarında Yoğun ve dikkatli çalışmalar ile projelerini begendirebilme çabasında olan öğrencilerin bilim fuarında kullanacakları tshirt, şapka gibi giyisileri bu zorlu süreçte kolayca temin etmeleri için yıllardır özel paketlerimizle hizmet vermekteyiz.

Öğrencilerin katıldıkları okullarının adının ve logosunun yanı sıra çeşitli desenleri dikkat çekici grafik çalışmalarını da tişörtlere baskı olarak uygulamaktayız.

Dilerseniz bilim fuarı için gerekli olacak tshirt, şapka gibi giyisilerden oluşan setlerimizi sitemizden inceleyip sipariş verebilirsiniz.

Bilim Şenliği için özel olarak yaptırılmış baskılı tişörtler ve şapkalar öğrencinin özel olan projesini daha da özel hale getirirken projeye ve çalışmalara ilgisini ve konsantrasyonunu artırmaktadır. Tüm öğrencileri de böyle faydalı aktivitelere teşvik etmektedir.

Bilim Fuarı Baskılı Tişört Hangi Alanlarda Kullanılır?

Okulların kendilerini ve projelerini ifade eden özel tasarımlı bilim fuarı tişörtü, hem projeyi, hem bilimsel çalışmayı hem de okulun kurumsal kimliğini yansıtmak için izlenebilecek en pratik ve ekonomik yöntemlerin başında gelir.

Ayrıca, kaliteli ve baskısı çıkmayan Bilim fuarı tişört modelleri, projede yer alan okullar için sonraki yıllara hatıra olarak saklanabilecek güzel bir tercihtir.

Baskılı tişört konusunda ne düşünülüp, tasarlanıp, istenirse, başvurulacak ilk adres olan firmamız, yıllardır baskılı tişörtler için de en çok tercih edilen güvenilir, üretici firmadır. %100 pamuk ipliğinden kaliteli penye ve lacoste modellerin 1988 yılından beri değişmeyen adresi Vizyon Baskı’dır.

Deneyimli grafikerlerimiz ve satış personelimiz, tişörtün üzerine uygulanmasını istediğiniz, amaca uygun, etkili hatta eğlenceli tasarım çalışmaları için ücretsiz destek olacaktır.

Bu etkinlik için baskılı erkek , kadın, çocuk tişörtlerin yanında baskılı şapkaları da set halinde firmamızın tecrübe farkıyla uygun fiyata temin edebilirsiniz. Tişörtlerimiz, ucuz iç çamaşır değil, iç belli etmeyen kaliteli penye tişörtlerdir.

Baskı için kullandığımız tşiörtlerimiz kaliteli ve sağlığa uygundur.Piyasadaki ucuz kalitesiz tshirtlerden degildir.