Kurumsal
Kurumsal
Toptan lakos tişört baskı merkezi
Hakkımızda

Vizyon Baskı olarak ,1988 yılından beri tişört, iş elbiseleri ve forma baskılarını yapıyoruz. Kaliteli tişört baskısı, forma baskısı ve iş elbiseleri baskısı ve diğer baskı işlerindeki tecrübemiz ile Türkiye’nin her yerine  yıllardır hizmet özenle veriyoruz.

 

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuğumuz tişört baskısı işlerinde ” Aracı Değil Üretici Olma” sloganı ile yola çıkmış  lider firmalardanız.Kendi ürettiğimiz %100 pamuk ipliğinden kaliteli penye ve lacoste tişörtlere makul fiyatlara ancak asla kaliteden ödün vermeden baskı yapıyoruz.

“Vizyon Baskı” olarak, Türkiye’de yüksek kalite ve uygun fiyata aracısız baskılı tişört üretiminde lider olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Deneyimli uzman personelimiz ve üretim alt yapımızla kurumsal firmalara personel tişörtü ve  iş elbiseleri konusunda  uzun yılardır çözüm ortağı oluyoruz. 

 

Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler çalışma ve daha da güzel işler yapma konusundaki azmimizi arttırıyor.Baskılı tişört, baskılı forma ve baskılı iş elbiselerimizi  ve tüm baskılı ürünlerimizi uzun yıllar kullanıp memnun kalan müsterilerimiz en büyük mutluluk kaynağımız.

Hakkımızda
  • 23 yıllık deneyim 23 yıllık deneyim Çeyrek asırlık tecrübemiz ile en kaliteli ve uzun kullanım ömrü sunan ürünler üretiyoruz.
  • %100 müşteri memnuniyeti %100 müşteri memnuniyeti Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Vizyon Baskı, Baskılı Tişört çeşitleri ile kusursuz hizmet verir.
  • Yüksek kalite Yüksek kalite Üst seviye kumaş ve son teknoloji baskı kalitesi ile üretilmiş baskılı t-shirt istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Baskılı Lakos Tişört

Lakos tişört olarak tabir edilen kıyafetler, genel olarak polo yakalara sahiptir. İki ya da üç düğme ile yakanın tamamen kapanmasına izin veren bu tişörtlerde, gömlek yakasına benzer yakalar da vardır. Hem spor hem şık görüntüye sahip olan Lakos tişörtler, her yıl olduğu gibi bu yılın yaz sezonunda da çok duyulacaktır. Lakos tişörtlerin üretildiği ürünler incelendiğinde ise terlemelere karşı dayanıklı olan kumaşlar seçilmektedir. Özellikle hava alan kumaşlardan tercih edilen Lakos tişörtler, giyenlerin cildinin yazın sıcağında hava almasına ve rahat etmesine özel olarak tasarlanmıştır.

Erkeklere Lakos Tişört

Lakos tişörtlerin erkek modellerinde oldukça geniş bir kategori bulunmaktadır. Sadelik seven erkekler düz renkler kullanılan ya da en fazla iki renk kullanılarak üretilmiş olan Lakos tişörtleri tercih etmelidir. Bu tişörtlerde kolların biyeleri, yakaların etrafı ikinci renk denilen bir renkten yapılmaktadır. Genel stil çizgisini bozmayı sevmeyen erkeklerin, kolaylıkla tercih edebileceği bu modellerde aynı rengin iki ayrı tonu kullanılarak uyum yakalanmaktadır.