Kurumsal
Kurumsal
Türkiye'nin toptan baskı merkezi
Hakkımızda

Vizyon Baskı olarak ,1988 yılından beri tişört, iş elbiseleri ve forma baskılarını yapıyoruz. Kaliteli tişört baskısı, forma baskısı ve iş elbiseleri baskısı ve diğer baskı işlerindeki tecrübemiz ile Türkiye’nin her yerine  yıllardır hizmet özenle veriyoruz.

 

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuğumuz tişört baskısı işlerinde ” Aracı Değil Üretici Olma” sloganı ile yola çıkmış  lider firmalardanız.Kendi ürettiğimiz %100 pamuk ipliğinden kaliteli penye ve lacoste tişörtlere makul fiyatlara ancak asla kaliteden ödün vermeden baskı yapıyoruz.

“Vizyon Baskı” olarak, Türkiye’de yüksek kalite ve uygun fiyata aracısız baskılı tişört üretiminde lider olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Deneyimli uzman personelimiz ve üretim alt yapımızla kurumsal firmalara personel tişörtü ve  iş elbiseleri konusunda  uzun yılardır çözüm ortağı oluyoruz. 

 

Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler çalışma ve daha da güzel işler yapma konusundaki azmimizi arttırıyor.Baskılı tişört, baskılı forma ve baskılı iş elbiselerimizi  ve tüm baskılı ürünlerimizi uzun yıllar kullanıp memnun kalan müsterilerimiz en büyük mutluluk kaynağımız.

Hakkımızda
  • 23 yıllık deneyim 23 yıllık deneyim Çeyrek asırlık tecrübemiz ile en kaliteli ve uzun kullanım ömrü sunan ürünler üretiyoruz.
  • %100 müşteri memnuniyeti %100 müşteri memnuniyeti Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Vizyon Baskı, Baskılı Tişört çeşitleri ile kusursuz hizmet verir.
  • Yüksek kalite Yüksek kalite Üst seviye kumaş ve son teknoloji baskı kalitesi ile üretilmiş baskılı t-shirt istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Baskılı Tişört

Türkiye’nin baskılı tişört, forma, iş elbiseleri, okul tişörtü ve şapka ihtiyaçlarını yıllardır özenle karşılamaktayız.

Kendi üretimiz %100 pamuklu penye ve lacoste kumaşlı tişörtlerimizden dilediğinizi seçip dilediğiniz  deseni veya logoyu bastırabileceğiniz tişörtlerimizi defalarca memnuniyetle kullanabilirsiniz.

Sektöründe lider üretici bir firma olarak tişört, forma, yelek, sweatshirt, uzun kollu polo yaka tişört, şapka, yelek gibi kurumsal iş elbiselerinin veya  bazı okul kıyafetlerinin baskılarını makul fiyatlara ve kaliteli malzeme ile  yılların verdiği tecrübe ile yapıyoruz.

Organizasyonlar ve etkinlikler için acil baskılı tişörtleri, promosyon tişörtlerini, kişiye özel baskılı tişörtleri, futbol formalarını, halısaha formalarını ve daha bir çok baskılı ürünü en uygun fiyatlara bizimle hemen iletişime geçip güvenle satın alabilirsiniz.

Tübitak Tişörtleri, 23 Nisan, 19 Mayıs, 15 Temmuz ve 29 Ekim gibi özel gün ve dönemlerde ihtiyacınız olabilecek baskı tişör modelleri ile Atatürk ve Bayrak temalı baskı modellerimiz ihtiyaçlarınıa özel olarak her zaman hazır durumdadır.