Baskılı Uzun Kollu Tişört

Baskılı Uzun Kollu ve Polo Yakalı Tişörtler

Baskılı Uzun Kollu ve Polo Yakalı Tişörtler

Mevsimsiz giysilerden olan uzun kollu tişörtler kadın ve erkeklerin vazgeçemediği giysiler arasındadır. Hem gündelik hayatta yaygın olarak kullanılabildiği gibi hem de organizasyonlarda kullanılan tişörtlere firmamız tarafından organizasyon baskıları da yapılmaktadır.

Yüzde yüz penye ve lacoste kumaştan hazırlanan uzun kollu penyeler üzerine dilenen baskı çalışması yapılabilmektedir. Firmamız tarafından baskılı uzun kollu tişört için arzu edilen çalışma yapılabilmektedir.

İş Tişörtleri

İşyerlerinde çalışan elemanların işyeri baskılarını taşıyan tek tip baskılı uzun kollu tişört kullanmaları yaygın bir uygulamadır. Bu nedenle işyerlerinin uygun gördüğü baskılar ya da işyeri logosu tişörtlerin üzerine basılabilmektedir. Bu uygulama özellikle müşteri giriş çıkışı çok olan dükkan veya yiyecek satan işyerlerinde çalışan elemanların ayrılabilmesi için kullanılmaktadır. Bu sayede işyerine gelen müşteri rahatlıkla diyalog kurabileceği kişileri ayırabilmektedir.

Özellikle fastfood yiyecek satan işyerlerinde tüm çalışanlar aynı tişört ile hizmet verir. Öncelikle bu noktalarda başlayan uygulama günümüzde mağazacılık sektöründe de kullanılmaya başlanmıştır. Mağaza adı baskılı tişörtlerin tüm çalışanlar tarafından kullanılması mecburidir. Firmamız birçok sektörde bir gereklilik haline dönüşen tişört imalatını istenilen kumaş cinsinde ve renkte yapmaktadır. Verilen beden siparişlerine göre üretilen tişörtlere uygun görülen baskı da uygulanmaktadır.

Takım Tişörtleri

Açık alanda yapılan spor müsabakalarında kış aylarında baskılı uzun kollu tişört kullanılır. Özellikle futbol takımlarına kış aylarında bu formalar bir gerekliliktir. Futbol takımları bu konuda sezon başlamadan siparişlerini verir. Firmamız takım renklerinde uzun kollu tişörtlerin üretimini yapmaktadır. Sipariş verilirken takım oyuncularının beden ölçüleri de önemlidir ve üretim ölçüler dikkate alınarak yapılır. Takım formaları üzerine takım amblemleri basılır ve formalar kullanıma hazır halde teslim edilir. 

Promosyon Tişörtleri

İşyerlerinin özellikle yılbaşlarında promosyon dağıtmaları bir gelenek halindedir. Firmalar dağıttıkları promosyonların üzerine kendi baskılı tişörtlerini yaptırmaktadır. Bu şekilde firmaların hem reklamlarını yapması hem de müşterilerine kendilerini hatırlatması mümkün olmaktadır. Firmalar müşterilerine uzun kollu baskılı tişört de promosyon olarak dağıtabilmektedir. Bu siparişler de dilenen baskı basılarak teslim edilmektedir. 

Uzun kollu penye ya da lacoste tişörtlerin kullanım alanı çok geniştir. İnsanlar günlük yaşamlarında da yaygın olarak kullanmaktadır ve sokak modasının vazgeçilmez bir parçasıdır. Gerek çocuk gerekse yetişkin herkesin kullandığı uzun kollu tişört hem pamuklu penye kumaş hem de lacoste kumaş kullanımı yaygındır. Yakalı ya da yakasız üretilebilen uzun kollu tişörtler okullarda forma amaçlı da kullanılabilmektedir. 

Firmamız penye kumaş uzun kollu tişört imalatında yüzde yüz pamuklu kumaş kullanmaya özen göstermektedir. Kaliteli ürünlerle müşteri memnuniyetini ilk planda tutan firmamız siparişleri de tam zamanında teslim etmeye çok dikkat etmektedir. Toplu tişört siparişi vermek isteyen müşterilerimiz firmamızla irtibata geçerlerse uygun fiyatlı kaliteli ürünlere ulaşabilirler. Müşterilerin arzu ettikleri her baskılı uzun kollu tişörtlere uygulanabilmektedir. Firmamız ürettiği her ürünün arkasında durarak oluşabilecek problemlere derhal müdahale etmektedir.