Anaokul Gezi Önlüğü

Anaokul Gezi Önlüğü
Anaokul Gezi Önlüğü
09.11.2018

Özellikle gündüzleri çalışan anne ve babaların bakımevi olarak kullandıkları kreş ve anaokulları 0-5 yaş arası çocukların eğitimi ve öğretimi ile ilgilenmektedir. Geleceğinin baş mimarı olan çocuklarla ilgilenirken çeşitli faaliyetlere de imza atan öğretmenlerimiz çeşitli geziler ayarlayarak ufuklarını ve düşüncelerini açmak için uğraşırlar. Ancak her çocuk bir değer ve bir sorumluluktur. Öğretenler ve anaokulu idaresi bunun farkına varıp anaokul gezi önlüğü alımı için gerekli yerlerle görüşme sağlarlar.

Geziye Giderken Farkınız Olsun

0-5 yaş arası çocukların anaokullarında gezi için dışarı çıkartılırken anaokul gezi önlüğü sayesinde farklı ve dikkat çekmektedirler. Özellikle renkli olmaları çocukların bir arada durmalarını sağlar. Üzerlerinde okulun adı ve çocuğun isim ve soy ismi yazılmaktadır. Kaybolma gibi durumları yaşamamak için bu önlükler tam çocuklara göredir. Öğretmenlerde gezi sırasında rahat edip gerekli korumayı sağlayarak tüm çocukları bir arada tutmaktadır. Geziler sırasında tüm çocuklar tek düzen değil karmaşa halinde oldukları için anaokul gezi önlüğü sayesinde hemen dikkatleri üzerlerine çekerler.

Anaokulu öğrencilerinin Huzuru Bizce Önemli

Firmamız anaokuluna devam eden çocukların tüm önlük çeşitleri ile birebir ilgilenirken onların çıktığı gezilerde de yanlarında olarak kaybolmalarını ve tek bir alanda toplanırken dikkat çekmelerini sağlıyoruz. Bizden istenilen renklerde imalatlarını gerçekleştirdiğimiz anaokul gezi önlüğü için taleplerinizi resmi internet sayfamızdaki irtibat numaralarından yapabilirsiniz. Ayrıca toplu siparişlerde gerekli indirim uygulanacaktır. Anaokul gezi önlüğü her kreşte ve anaokulunda bulundurulması gereken bir gereç olduğunu da belirtmek isteriz.

İsteğe Göre Hızlı Sipariş

Anaokulunda eğitim ve öğretim gören çocukların dış dünyaya açılmalarını sağlayan çeşitli geziler yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle çocukların güvenliğini sağlamak için gezi önlükleri diğer çocuklardan ayrıştırdığından dolayı tercih sebebi arasına girmektedir. Çünkü istenmeyen durumların önüne geçmek için anaokulu idareleri böyle bir uygulamayı uygun görerek bizlerle her an irtibat halindedir. İnternet sitemizdeki örnekleri inceleyip hemen sipariş verebilirsiniz. Kredi kartına özel ödeme imkânları sayesinde siz değerli müşterilerimizi yormadan satışlarımızı gerçekleştiriyoruz. Anaokul gezi önlüğü için detayları internet sayfamızdan kolaylıkla görebilirsiniz.

Kaliteli Malzemelerle Önlük Üretiyoruz

Diğer önlüklerde olduğu gibi anaokul gezi önlüğü için kullandığımız malzemeler sağlığı tehlikeye atmayan türdendir. Özel polyester kumaştan ve fosforlu renklerle imal edilmektedir. Çoklu kullanıma uygun ve güvenlik gerekçesiyle bazı bilgilerin doldurulabileceği alan bulunmaktadır. Standart bedenlerde olup, çocuklara çok kolay giydirilmektedir. Ayrıca gezi önlüklerinin ön ve arka kısmında reflektör dikilerek akşam saatlerinde dikkat çekmeleri sağlanır. Bu sayede çocukları her aşamada tam koruma sağlıyor onların sağlığı için elimizden gelen tüm desteği veriyoruz. Anaokul gezi önlüğü hem şık hem de fonksiyonel kullanım için uygundur. Uygun fiyatları sayesinde bütçeleri yormayan bu malzeme için bizi ani kaliteyi istediğiniz zaman tercih edebilirsiniz.

 

Blog Arşivi