Toptan Lacoste Tişört Üretimi

Toptan Lacoste Tişört Üretimi
Toptan Lacoste Tişört Üretimi
19.10.2018

Toptan Lakos Tişört

Lakos tişörtler hayatımıza girdiğinden beri oldukça popüler oldular. Konforlu ve şık olan %100 pamuklu penyeden üretilen bu tişörtler geçmiş yıllarda sadece yakalı modelleri üretilmekteydi. Özellikle erkek giyiminde önemli bir yer edinmiş olan lakos tişörtler, kadın ve çocuk giyiminde de sağlam bir yere kavuştu. Günümüzde okul formalarında, firma çalışanları için veya farklı amaçlarla toptan lakos tişört üretimi ve satışı oldukça yaygın hale geldi. Rahat ve kullanışı oluşu, farklı renk ve modellerde üretilmesi, baskı veya nakış işleme uygulamaları ile trend olamaya devam edecek.

Lakos tişörtler pike kumaş da denilen dokulu örme penyeden üretildiklerinden yaz günlerinde sıkça tercih edilirler. Kış aylarında da uzun kollu modelleri epeyce ilgi görür. Toptan lakos tişört modellerinde sıfır yaka, V yaka, polo yaka alternatifleri bulunmaktadır.

Toptan Lakos Tişört Çeşitleri

Okul formaları olarak lakos tişörtler, terletmeyen, kolay ütülenebilir ve kolay temizlenebilir, %100 pamuklu, sağlıklı penye kumaş niteliği ile tercih edilir. Okul formaları için lakos tişörtler uzun kollu ve kısa kollu olarak üretilmekte ve istenilen logo veya slogan tercih edilen baskı yöntemiyle uygulanmaktadır. Arzuya göre nakış işlemede yapılmaktadır. Tören ve bayramlar içinde farklı renk ve baskılar ile hazırlanmış lakos tişörtler üretilmektedir. Toptan lakos tişört fiyatları, yapılan baskı veya nakışa göre, kullanılan kumaş gramajına göre farklılık göstermektedir. En iyi kalitede kumaştan üretilmiş lakos tişörtleri uygun fiyata temin etmek ve toptan siparişleriniz için bizimle iletişime geçin.

Kurumsal amaçlı lakos tişört yaptırmak istiyorsanız istediğiniz renk ve modelde baskılı ve nakışlı, firmanızı logosunu veya sloganını taşıyan imalatlar yapılmaktadır. Tişörtlerin önüne logo arkasına slogan uygulaması da yapılabilmektedir. Ya da siz tasarlayın biz hayalinizdeki ürünü hazırlayalım. Uzun kollu veya kısa kollu, standart beden veya dar kesim, sıfır yaka veya polo yaka tercih edilebilir. En uygun fiyata en kaliteli ürünleri firmamızla iletişime geçerek temin edebilirsiniz.

Baskılı Toptan Lakos Tişört Üretimi

Farklı renk ve modellerde hayatımıza giren lakos tişörtler pamuklu kumaştan imal edilmeleri nedeniyle rahatlık ve şıklığı birlikte sunar. Herkesin, erkek, kadın, çocuk beğenerek giydiği bu tişörtleri firma promosyonu olarak kullanmak veya belirli bir konsept gereği hazırlatmak istiyorsanız          toptan lakos tişört imalatı ve baskılı lakos tişört hazırlamada en iyisini sunan firmamız, kaliteli ürün ve uygun fiyat politikası ile hizmetinizdedir.

Firmanız için promosyon amaçlı kullanabileceğiniz lakos tişörtler, S-M-L-XL bedenlerde üretilmektedir. Lakos tişörtler isteğe göre V yaka, sıfır yaka ve polo yaka olabilir. Standart kesim veya dar kesim tercih edilebilir. Zengin renk kartelasından istediğiniz rengi seçebilirsiniz.

Emprime baskı, dijital baskı, transfer baskı uygulamaları ile arzu ettiğiniz logo, slogan veya desenlerde lakos tişörtler hazırlanmaktadır. Baskılı tişörtleri promosyon amaçlı kullanabileceğiniz gibi firma çalışanlarınız tarafından da kullanılabilir. Böylece kıyafet standartı oluşturularak iş yerinizde daha hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Blog Arşivi