4006 Tübitak Bilim Fuarına Özel Baskılı Tişört

4006 Tübitak Bilim Fuarına Özel Baskılı Tişört
4006 Tübitak Bilim Fuarına Özel Baskılı Tişört
20.04.2018

Öğrencilere hipotez geliştirip, hipotezlerini test etme imkânları sunarak her öğrencinin bir proje yapabileceğini ve her okulun da bir bilim fuarı gerçekleştirebileceğini göstermek amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı ile Tübitak arasında  “Eğitimde İşbirliği Protokolü” ile Tübitak tarafından bilim fuarı düzenlemesi için okullar desteklenmektedir.

Aynı zamanda öğrencilere bilimi sevdirmek, bilimsel çalışmalara ilgiyi artırmak, bilimsel donanıma sahip olmak da amaçlanmaktadır.

Tübitak Tişört

Burada amaç okulların kendi imkânları ile hiçbir masraf yapmadan bilim fuarı gerçekleştirilebileceği fikrini hayata geçirmektir.  Bu fuarlara birçok okul öğrencileri teşvik etmek, ilgilerini ve konsantrasyonlarını artırmak amacıyla kendilerine özel Tübitak Baskılı Tişört ile katılmaktadırlar. Böylece öğrencilerini böyle faydalı aktivitelere karşı özendirmektedirler.

Her okula özel tasarım..

Her okulun kendi kurumsal kimliği ile beraber, projeleri ve bilimsel çalışmalarını da temsil edebilecek logo veya tasarımlarını en kolay sergileme yöntemi 4006 Tübitak Bilim Fuarına Özel Baskılı Tişört. Firma bünyemizde barındırdığımız deneyimli grafikerlerimiz ve satış personelimiz ile tişörtün üzerine uygulanması istenen amacına uygun, etkili ve hatta eğlenceli tasarım çalışmaları ile de ücretsiz hizmet vermekteyiz. Baskılarımızı yüzde yüz pamuk ipliğinden üretilmiş kaliteli penye ya da polo yaka modellerdeki tişörtlerin üzerine yapmaktayız. Baskı yöntemimiz şu anda dünyadaki en yeni baskı yöntemi olan nefes alabilen baskı teknolojisidir. Şık ve kaliteli görünmesinin nedeni kumaşla bütünleşen bu baskı yöntemidir.

Ayrıca yıkamaya karşı da son derece dirençlidir. Bu haliyle herkesin özellikle çocukların güvenle kullanabileceği, sağlığa hiçbir zararlı etkisi olmayan doğa dostu baskı yöntemidir. En kaliteli pamuk ipliklerden üretilmiş kumaşlar özel işlemlere tabi tutularak yıkamalardan sonra çekme gibi problemlere karşı da çok dayanıklıdır. Yakalarında kullanılan lastik özelliğindeki örme tekniği ribana da aynı oranda kaliteli olup kendini salmayacak yapıdadır. Kullanılan kalıplar ve üstün işçilikler ile de herkesin vücuduna uyum sağlayacak özelliklere sahiptir.

4006 Tübitak Bilim Şenliği için Tübitak Baskılı Tişörtlerle beraber aynı kalitede ve takım oluşturacak şekildeki baskılı şapkaları da temin edebilirsiniz.

Blog Arşivi