Firmalara Özel Baskılı Tişörtler

Firmalara Özel Baskılı Tişörtler
Firmalara Özel Baskılı Tişörtler
12.03.2018

Firma tişörtleri genellikle firmanın ambleminin ve isminin baskılı tişört olduğu modellerdir. Firmaların tercihine göre bir model belirlenir ve bu model üzerinden renk tercihi yapılarak firmaya özel t-shirtler tasarlanır. Tasarlanan tişörtlerin renkleri de genellikle yine firma amblemi ile aynı ya da uyumlu olarak üretilir.

Firma tişörtleri baskı yöntemi ile üretilir ve modelin ön, arka yüzünde de bu yöntem uygulanabilir. Genellikle lacoste tişört modellerini firmalar daha çok tercih ederler. Modellerde yaka seçenekleri de sunulmaktadır.  Basic sıfır yaka t-shirt modelleri de çok sık tercih edilen çeşitlerdendir. Firmanın tercihine uygun olarak tasarlanan baskılı tişört kurumsal bir şirketi simgeleyeceği için oldukça basit ve anlaşılır yazılardan oluşur. T-shirtlerin kullanım alanına göre ekstra özel materyal kullanımı da gerçekleştirilebilir.

Kurumsal Firma Tişörtleri

Kurumsal firmalar çalışanları için aynı renk modellerde tasarlanmış olan kıyafetleri tercih ederler. Tasarlanan tişörtler tam anlamı ile firmanın vizyonunu ve markayı yansıtmalıdır. Bunun için de tişörtler de firmanın amblemi görülebilir bir büyüklükte ve göğüs hizasında işlenir. Amblem altında firmanın sloganına da yer verilir. Kullanılan renkler ise genellikle amblemi ortaya çıkaracak olup, siyah beyaz gibi renklerden oluşur. Firma t-shirtleri tasarlanırken firmanın itibarına zarar verecek tasarımlardan uzak durulur.

Özellikle firmanın kendi reklamını yapabileceği tasarımlar tercih edilir.  Bu tişörtlerin üretiminde genellikle baskı yöntemi kullanılır. Dijital baskı yöntemi ile istenilen amblem kolaylıkla tişört üzerine aktarılır ve kullanıcısına uzun süreli bir kullanım imkanı verir.

Kullanım Alanına Göre Tişört Üretimi

Firma tişörtleri üretiminde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri de kullanım alanıdır. Tişörtler de kullanılacak olan materyallerin firmaların kullanım alanlarına göre özel olarak seçilmiş olması gerekir. Bu sayede daha işlevsel ve uzun süreli bir kullanım sağlanır.

Firma tişörtleri genellikle dayanımı yüksek olan materyallerden üretilir ki kişiye uzun süreli bir kullanım sunsun. Aynı zamanda tişörtler kullanıcının konforuna yönelik üretilmelidir. Bu şekilde firmaların istekleri doğrultusunda üretim gerçekleştirilerek memnuniyet sağlanır. Firma tişörtleri üretimi için baskı yöntemlerine de ağırlık verilmelidir ve amblemlerin yıkamaya, ısıya dayanımı yüksek olmalıdır. Bu şekilde üretilen tişörtlere olan talep daha fazladır.

Blog Arşivi