Halı saha için baskılı forma yaptırma

Halı saha için baskılı forma yaptırma
Halı saha için baskılı forma yaptırma
31.12.2017

Futbol takımın için halı saha forması yaptırmak artık çok kolay. Ucuz forma hizmetlerimizle birlikte en şık formalara sahip olmak isteyen takımlara yönelik cazip telifler sunuyoruz.

Öncelikli olarak ucuz forma satışı hizmetlerimizin doğru bir şekilde anlanması gerekir. Baskılı forma yaptırma firması olarak kalite düzeyi düşük ürünleri ucuz fiyata değil, tam aksine kalite seviyesi yüksek ürünleri satmaktayız.

Forma yaptırma için malzeme tedarik eden ekibimiz piyasa genelinde kapsamlı bir araştırma yapar ve en kaliteli ürünleri, ucuz fiyatlara alabilmeyi hedefler. Bu doğrultuda da oldukça ekonomik fiyatlarda baskılı forma yaptırma hizmeti sunulur.

Baskılı Forma

Halı saha forma yaptırmada ucuz ürünleri tercih etmedin bir diğer avantajı daha bulunmaktadır. Bilindiği üzere futbol karşılaşmaları veya forma her nerede kullanılacaksa diğer spor aktiviteleri oldukça hareketli geçer. Bu durumda da birey istemsiz hareketler yapmak zorunda kalır ve hareketlerini kontrol altına alamaz.

Ucuz forma satışı yapan bir firma olarak hazır halı saha forma modellerimiz bulunmaktadır. Tasarımcılarımız tarafından özenle tasarlanan bu modelleri müşterilerimize satmaktayız. Aynı zamanda kendi formalarını, kendileri tasarlayabilmeleri adına halı saha baskılı forma yaptırma hizmetimizde bulunmaktadır.

Hazır formalar müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmemektedir. Müşterilerimiz hazır forma almak yerine, kendilerine veya takımlarına özel forma yaptırmak istemektedirler. Çünkü futbol forması yaptırma yerine hazır modeller seçildiğinde takım renkleriyle, logosuyla ve numaralandırma sistemiyle uyumlu baskılı formalar tercih edilemez. Bu yüzden halı saha için baskılı forma yaptırmak daha doğrudur.

Halı saha için baskılı forma yaptırma firması olarak tamamen planlı, programlı bir şekilde hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda futbol forması yaptırma aşamaları oluşturduk.

Aşamaları dikkatli bir şekilde izleyerek satın almak istediğimiz baskılı formayı tasarlayabiliyoruz. Öncelikli olarak üst modeli seçmek, ardından da ürün rengini belirlemek gerekiyor. Forma üretiminde üst modeli seçtikten sonra şortu ve çorapları seçiyoruz. Aynı şekilde renk belirleme burada da geçerli. Ardından sırt numarası ve forma isminin seçilmesi gerekiyor. Son olarak da forma beden genişliğinin ne kadar olacağını ayarlamalıyız. Kişisel forma seçimlerinde kaleci forma üretimi talebi vermek zorunlu değildir fakat takımınız adına ürün siparişi veriyorsanız kaleci forması seçmeyi unutmayınız.

Blog Arşivi