Okul Önlüğü

Okul Önlüğü
Okul Önlüğü
11.11.2018

Çocuklarımız için tasarlanan okul önlüğü çocukların okul içerisinde rahat hareket edebilmesi ve sağlıklı bir şekilde büyümesi, eğitimini tamamlaması için en sağlıklı ve en uygun kumaştan üretilmektedir. Okul önlükleri firmamız tarafından dikkatlice ve titiz bir biçimde yapılmaktadır. Gelişimini tamamlamış olan çocuklarımızın bedenine en uygun kumaş kalitesini seçip en uygun fiyatlara vermekteyiz.

Aileler çocukları için en kaliteli olanını ve en uygununu tercih etmektedir. Firmamız ailelerin isteklerinin tamamını yerine getirmekte ve müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktadır. Okul önlüğü tasarımı yapılırken kullanılan kumaş, firmamız bünyesinde bulunan laboratuvarlar tarafından onaylanmış ve sertifikalı kumaşlardan yapılmaktadır. Toptan ve perakende satışı yapan firmamız, toptan alımlarda daha da farklı ve uygun fiyat çerçevesinde hizmet vermektedir.

Önlük Desenleri

Okul önlüğü seçiminde kullanılan kumaş ve fiyat kadar deseni de çok önemli bir noktada bulunmaktadır. Firmamız yüzlerce deseni okul önlüğü üstünde başarı ile yansıtmaktadır. Bu desenler firmamız bünyesinde bulunan özel lazer kesim, cihazlar ile yapılmakta olup, tümüyle sağlıklı ve hızlı uygulamalar olarak bilinmektedir. Desen şekillerimiz okul önlüğü giyecek olan, çocukların cinsiyetine, yaşına göre şekillenmektedir. Kız çocukları için farklı desen modelleri ve erkek çocukları için farklı desen modelleri tasarımlarımız bulunmaktadır. Desen çeşitlerimiz müşterinin isteğine göre şekillenmekte olup, kabartmalı ve basım şeklinde desen şekillerimiz bulunmaktadır.

Önlük Renkleri

Okul önlüğü seçilirken okulun istediği ya da müşterilerin istediği doğrultuda renk seçenekleri bulunmaktadır. Okul önlüğü renklendirme işlemi yapılırken firmamız kesinlikle boya maddesi kullanmamaktadır. Renklendirme işlemleri, renkli iplik sistemi vasıtası ile yapılmaktadır. Boya işlemi ileri safhalarda sağlıksız ve deride, tahriş çeşitli hastalıklar yapmaktadır. Firmamız bu gibi sebeplerden boyama işlemi yapmamaktadır. Bunun yanında tek bir üzerinden tek renk uygulaması yapılabildiği gibi, bir ürün üzerinde birden fazla renk seçeneği de eklenebilmektedir.

Önlük Modelleri

Okul önlüğü modelleri birçok seçeneği içinde barındırmaktadır. Çocuğun zevkine göre ya da ailesinin isteğine göre birden fazla model bulunmaktadır. Yakalı önlükler, en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bunun yanında yandan düğmeli modeller, önden iliklemeli modeller gibi farklı seçeneklerimiz mevcuttur. Bunların yanında cep seçenekleri olan modellerimiz mevcuttur. Kimi modelde daha az cep sayısı varken, kimi modellerde daha fazla cep sayısı bulunmaktadır. Fazla cep modeli daha çok tercih edilen bir model olup, okul esnasında çocukların bütün ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Önlük Fiyatları

Önlük fiyatları, firmamızın benimsediği misyona göre belirlenmektedir. Firmamız uygun fiyata yüksek kalite ile yola çıkmış ve uygun fiyatları ile piyasada dikkat çekmiştir. Okul önlükleri fiyatları her bütçeye uygun şekilde tasarlanmıştır. Ürünlerimizi almak isteyen müşterilerimiz, bizimle iletişime geçmesi halinde en uygun fiyat garantisi şeklinde satış yapmaktayız. Tekli alımlarda fiyatlar uygun olduğu gibi, bir den fazla ürün alınması durumunda daha farklı ve daha uygun fiyat teklifleri ile müşterilerimizin karşısına çıkmaktayız.

Blog Arşivi