Fotoğraf baskılı tişört nasıl yapılır?

Fotoğraf baskılı tişört nasıl yapılır?
Fotoğraf baskılı tişört nasıl yapılır?
10.03.2018

Günümüzde baskılı t-shirtler oldukça fazla ilgi görmeye başlamıştır. Özellikle kişilere özel resimli t-shirtler oldukça fazla kullanılmakta. Çiftlere özel olarak kişilerin resimlerinin bulunduğu t-shirtlere olan ilgi oldukça artmıştır. Bu t-shirtlerin üretimi için genellikle transfer yöntemi ve lazerli yazılar kullanılmaktadır. Bu yöntem ile belirlenen kumaş üzerine istenilen her türlü fotoğrafın basılma işlemi kısa sürede gerçekleştirilir. Fakat bu işlem için kişilerin seçtikleri resimlerin mutlaka görüntü kalitesinin yüksek olması istenir. Bu şekilde ortaya daha kaliteli bir görünüm çıkacaktır. Bu resimli t-shirt üretimi için dijital baskı yöntemi de oldukça fazla tercih edilir. Bu yöntem daha sağlıklı ve kalitelidir fakat maliyet olarak daha yüksek olduğundan dolayı daha çok üretim gerçekleştirecek büyük firmaların tercih ettiği bir yöntemdir. Resimli t-shirtler ne kadar denildiğinde bu fiyat aralığı her bütçeye hitap edecek şekildedir. Kullanılan materyal ve üretim yöntemine göre farklılık göstermektedir.

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Tişörtler

Kişiler özel günler için sevdiklerine güzel bir anı olması için resim baskılı tişört hediye etmeyi çok fazla tercih ediyorlar. Baskılı tişört kişiler için hem anlamlı hem de kalıcı bir hediye oluyor. Fiyat olarak da oldukça uygun fiyatlardan satışı olan bu resimli tişörtler artık firmaların ve markalarında sık sık tercih ettiği bir yöntem. Fotoğraf baskılı tişörtler ne kadar sorusu en çok merak edilen konulardan biri olup, bu tişörtler oldukça uygun fiyatlardan satışa sunulmaktadır. Markalar genellikle daha maliyeti yüksek olan dijital baskı yöntemini kullanmayı tercih ettikleri için tişört fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Üretim ve kumaş materyaline göre fiyat aralıkları değişkendir.

Kumaşa Transfer Baskı

Fotoğraf baskılı tişörtler üretim yöntemlerine göre kullanım özelliklerine sahiptir. Dijital baskı yöntemi kullanarak üretilen tişörtler genellikle daha uzun süreli bir kullanıma sahiptir ve ısıya karşı da dayanımları oldukça yüksektir. Bunun yanı sıra yıkamaya karşıda dayanım gösterir. Fotoğraf baskılı tişört denildiğinde bu yöntem ile üretilen tişört fiyatları daha yüksektir fakat fiyat aralıklarını firmalar ve üreticiler belirlediğinden dolayı sürekli farklılık göstermektedir. Her fiyat aralığında baskılı t-shirt bulmanız mümkündür.

Blog Arşivi