Dijital Baskılı Tişört Fiyatları

Dijital Baskılı Tişört Fiyatları
Dijital Baskılı Tişört Fiyatları
10.04.2018

Tişört üretiminde firmaların en çok tercih ettikleri yöntem baskı yöntemidir. Son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelmiş olan dijital baskı yöntemi ile istenilen tüm desen ve fotoğraflar tişörtler üzerine rahatlıkla basılmakta. Bu yöntem ile daha kaliteli ve kullanım süresi yüksek olan tişörtler üretilir. Bu da müşterilerin tercih oranını arttırmaktadır. Özellikle tasarım açısından dijital baskı yöntemi ile çok fazla çeşitte t-shirt modeli üretebilirsiniz. Dijital baskılı tişört fiyatları ise diğer baskı yöntemlerine göre daha farklıdır. Kalite yönünden ve çeşit açısından daha geniş yelpazeleri sizlere sunan dijital baskı yöntemi fiyat olarak da doğru orantıda artış gösterir.

Dijital Baskı İle T-shirt Üretimi

Dijital baskı yöntemi için firmaların özel olarak tasarlanmış baskı makinalarını kullanmaları gerekmektedir. Bu makinaların maliyetinin yüksek oluşu dijital baskı maliyetlerini de doğru orantıda etkilemekte. Dijital baskı yöntemi kullanılarak üretilen t-shirtler ısıya ve yıkama sıklığına karşı daha çok dayanım gösterirler, kullanım süresi olarak kullanıcılara daha uzun süreler sunduğundan dolayı da çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. Özellikle istenilen her türlü desenin t-shirt üzerine aktarılabilme kolaylığı sunan bir yöntem oluşu ile de oldukça fazla kullanılmaktadır. dijital baskılı tişört fiyatları da artan talebe göre değişiklik gösterir. Diğer yöntemlere nazaran maliyeti daha yüksek olan bir baskı çeşididir.

Yüksek Kalitede Tişört Baskısı

Dijital baskı yöntemi tekstil sektöründe pek çok farklı alanda sıkça tercih edilen bir yöntemdir. Özellikle baskılı tişört alanında üreticiye kolaylık sağlaması ile de artık dijital baskı yöntemi daha çok tercih edilmeye başlandı. Bu yöntem ile model seçeneğini arttıran firmalar alıcılar tarafından da daha çok ilgi görmeye başlamıştır.

T-shirt dijital baskı fiyatları da bu talebe göre firmadan firmaya göre farklılık gösterir. Özellikle fiyatlar, firmaların kullanmayı tercih ettikleri dijital baskı makinasına göre de artış göstermektedir. Baskı makinaları kapasitesi ve basım süreci arttıkça maliyet fiyatları da artar. Tişört dijital baskı fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise desenin renk skalasıdır. Bu renk ve desen artışına göre maliyette artış gösterecektir.

Blog Arşivi