T-shirt İsim Yazdırma

T-shirt İsim Yazdırma
T-shirt İsim Yazdırma
08.04.2018

T-shirt üretiminde pek çok farklı yöntem kullanılır. Desen seçeneğinin fazla olması için genellikle firmalar baskı yöntemlerini çok sık tercih ederler. Bu baskı yöntemleri ile sadece desen değil aynı zamanda isim ve yazı da yazmak mümkündür. Özellikle kişiye özel t-shirt tasarımlarında çok sık isim yazma yöntemi kullanılır. T-shirt isim yazdırma yöntemi için de gene baskı makinaları kullanılır. Baskı makinaları ile istenilen harf istenilen yazı boyutunda ve türünde rahatlıkla yazılarak kumaş üzerine aktarılır.  Genellikle lazer yazıcılar kullanılarak t-shirt üzerine baskı işlemi gerçekleştirilir. Daha kalıcı bir yöntem için ise dijital baskı makinaları tercih edilir.

T-shirte Yazı Yazma İşlemi

Baskılı t-shirtler arasında en çok yazılı modeller tercih edilmektedir. Komik ve eğlenceli yazıların yer aldığı t-shirtlere olan talebin artması ile birlikte baskı yöntemi kullanılarak yazılı t-shirt üretimleri artmıştır. T-shirt isim yazdırma yöntemini reklam amacı ile firmalar da çok sık tercih etmektedir. Bu t-shitler ile kolaylıkla firmalar kendi amblemlerini, sloganlarını, isimlerini kumaş üzerine bastırarak kullanıcılara reklamlarını yapabilirler. Özellikle promosyon ürünler de bu yöntem çok sık tercih edilir. T-shirte isim yazdırma yöntemini sadece firmalar değil kişiler de özel olarak yaptırmakta. Özellikle çiftler kendilerine özel baskılı t-shirtleri çok sık tercih etmektedir. Romeo-Juliet yazılı sevgili t-shirtleri gibi pek çok farklı isim ve yazı baskılı t-shirtler oldukça ilgi görmekte.

Markalarda İsim Yazılı T-shirtleri Tercih Ediyor

İsim yazılı t-shirtlere olan talebin artması ile birlikte pek çok tekstil markası da koleksiyonlarına bu modelleri eklemişlerdir. İsim yazılı t-shirtler ile markalar da kendi ürünleri üzerine büyük harfle ile kendi markalarının amblemlerini ya da isimlerini yazarak farklı bir pazarlama yöntemini tercih etmişlerdir. T-shirt isim yazdırma yöntemi ile pek çok firma satışlarını arttırmayı başarmıştır. Sadece kişisel olarak değil markalar da bu isim yazdırma yöntemi ile kendilerine özel tasarımlar üreterek aynı zamanda reklamlarını da kolay yoldan yapmış oluyorlar. Reklam amacı ile de tercih edilen bu isim yazılı t-shirtler kısa sürede oldukça ilgi görmüştür. Pek çok firma da bu yöntemi kullanmaktadır.

Blog Arşivi