Tişörtlerde Son Trend Baskılı Modeller

Tişörtlerde Son Trend Baskılı Modeller
Tişörtlerde Son Trend Baskılı Modeller
03.02.2018

Gün geçmiyor ki her şey son halinden farklı bir hal alıyor yeni giyimler moda oluyor ve birçok alanda stil değişimleri oluyor. Özellikle giyim sektörü aldı başını gidiyor niteliğinde. Her gün çıkan yeni modeller, farklı renk ve tarzları ile alıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Son Trend Baskılı Tişört Modelleri

Giyimde en çok tercih edilen nelerdir ve en hızlı şık olmanın püf noktaları nelerdir?

Giyimde en çok tercih edilen özellikle erkeklerde çok sık rastlanan hızlı giyinip hemen çıkmak için ve şık olmak için nasıl olmalıyım gibi birçok sorunu şu şekilde kombin yapabilirsiniz. Şıklığı ve tarzı bir arada kombinlemek için öncelikle tişört sayınızın fazla olması gerekmektedir. Özellikle baskılı tişört bol miktarda dolabınızda bulunması gerekmektedir. Farklı renklerdeki baskılı tişört modelleri renk fark etmeden bir kot pantolonun üzerinde giyerek en hızlı şekilde hazırlanabilirsiniz.

Giyimde tişörtlere artan talep doğrultusunda satışı yapan firmalar nasıl yol izlemektedirler?

Tişörtlerin hem çeşit bakımından fazla olması ve fiyat olarak da herkesin fazla miktarlarda alabileceği aralıklarda olduğu için satışını yapan firmalar genelde toptan tişört almaktadırlar. Toptan aldıkları için kar marjinali oldukça fazladır ve müşterilerine daha ucuz fiyatlarda satabilmektedirler. Tişörtlere artan talep özellikle yaz aylarında daha fazla olmaktadır.

Bu nedenle firmalar sıcak aylarda toptan tişört alımlarını daha çok yapmaktadırlar. Tişörtlerin yaz aylarında bebekten başlayarak her yaş aralığında insanın en çok tercih ettiği giyim şekilleridir. Baskılı Tişörtler çok fazla miktarda modelleri olup en çok tercih edilen modelleri şu şekildedir. Erkeklerde geniş sıfır yaka olanlar, değişik baskılarda olan dar kesim vücuda yapışan modeller, üç boyutlu görünüme sahip olanlar, ışıkta renk değiştiren modeller erkeklerde en çok tercih edilen tişörtlerdir.

Bayanlarda ise çizgi karakterleri basılı olanlar, dantelli süslemeli olanlar, askılı modeller, işlemeli olanlar en çok tercih edilen modellerdir. Daha bunların dışında birçok farklı modelleri mevcut olup tarzınıza göre seçme şansınız bulunmaktadır.

Blog Arşivi