Toptan Lakos Tişört

Toptan Lakos Tişört
Toptan Lakos Tişört
19.10.2018

Çok sayıda tişörtün baskılı veya baskısız modellerle satın alınması için, firmamız tarafından toptan satışlar yapılıyor. Toptan lacoste tişört fiyatları ile baskılı modeller için birbirinden farklı rakamlarla karşılaşılıyor.  Polo yaka tişörtlere ilgi son derece fazla olmasına rağmen, yüzlerce adet siparişleriniz dahi baskılı veya baskısız olarak çok kısa süre içerisinde hazırlanacaktır.

Baskının nereye ve nasıl yapılacağı, hangi tekniğin kullanılmasının uygun olacağıyla ilgili görüşmeyi ekibimizle yapabilirsiniz. Kişisel kullanım için uygun modellerin üretilmesinin yanı sıra, baskıların da son teknoloji cihazlarla en iyi kalitede olmasını sağlıyoruz.

Baskılı Polo Yaka Tişört

Baskılı polo yaka tişört modelleri için, firmamızın iletişim bilgileri üzerinden siparişlerinizi verebilirsiniz. Farklı renk seçenekleriyle tişörtler kısa kollu polo yaka modelleriyle hazırlanabildiği gibi, diğer tişört modellerini de inceleyebilirsiniz. Toptan alımlarda uyguladığımız indirim sayesinde, şahsi kullanım veya kurum için yapılacak olan baskılarda kaliteli ürünlerin tasarlanmasını sağlayabilirsiniz. Flex baskı, parça baskı, dijital transfer baskı, flok baskı türleriyle tişörtünüz hazırlanacaktır.

Polo Yaka Tişört Toptan Fiyatları

Polo yaka tişörtlerde fiyatlar, düz modellerden daha farklı olarak belirlenir. Siyah, kırmızı, turkuaz, mavi, sarı, yeşil, turuncu, lacivert, beyaz renkleri bulunur. Farklı renk seçenekleri arasında, tişört rengi seçildikten sonra baskı yapılması istenen bölüm ve baskı boyutu belirlenir. Yapılacak olan logo veya yazı yazma işlemlerinde özellikle tişörtün şık görünümünü koruması için, yaka ve düğme bölümlerinin de dikkate alınması sağlanır.

Daha düşük fiyatlardan ürün talebinde bulunulması için, baskısız bir tişört modeli üzerinden çok sayıda sipariş verebilirsiniz. Toptan baskısız tişört fiyatları ile baskılı olanlar arasında fark bulunuyor. İletişim bilgileriniz, sipariş talebiniz ile ilgili bölümü doldurduğunuz taktirde, en kısa süre içerisinde, firmamız tarafından dönüş yapılacaktır.

Blog Arşivi