Tübitak Baskılı Tişörtleri Nedir ?

Tübitak Baskılı Tişörtleri Nedir ?
Tübitak Baskılı Tişörtleri Nedir ?
22.04.2018

Öncelikle konumuza tübitak tanımını yaparak başlayalım. Ülkemizde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından açılan kuruluş olup, bilimsel ve teknolojik konuları desteklemek ve özendirmeyi amaçlayan bu kurumun kısaltılmış adına tübitak denilmektedir. Özellikle öğrenci desteği açısından, öne çıkarken pek çok konuda da çalışmalar yapmaktadır. 1993 yılından bu yana çalışmalarına devam etmektedir.

Tübitak baskılı tişörtleri, öğrenci ve gelecek kuşaklara, bilimsel çalışmaları tanıtmak ve bilim konusunda daha verimli ve sevimli olabilmek için; tübitakın her yıl bilim fuarı ve şenlikleri için hazırladığı özel baskılı ürünlerdir. Öğrenci motivesi, dikkati ve katıldıkları aktivitelerdeki faal durumları açısından bu tişörtler daha etkili ve özel bir kişilik sunmaktadır.

Tübitak Baskılı Tişörtleri ve Bilim

Bilim konusu denildiğinde herkes ne olduğunu merak etmektedir. Canlı bilimi, hayvan bilimi, bitki bilimi, uzay bilimi gibi birçok kapsamda bilime yer verilmektedir. Yeni nesiller bilime daha yakın ve yatkın olduklarından günümüzde bu konulara daha da özen gösterilmektedir. Bilim fuar ve şenlikleri ile öğrenciler proje ödevleriyle yeteneklerini sergilemektedir.

Okullarda da proje alan öğrenciler için muhatap olduğu konuyla alakalı olarak baskılı tübitak tişört, hem okulun tanıtımı, hem projenin simgesi, hem de öğrencinin yaptığı bilimsel çalışmayı pekiştirmek adına en makul yol olarak yerini almayı başarmıştır. Gelecek yıllar için de anı niteliğinde saklanabilen bu tişörtler kaliteli ve baskısı deforme olmayacağı için uzun yıllar koleksiyonlarda kalabilmektedir.

Tübitak Baskılı Tişörtleri Üretimi ve Özellikleri

Kaliteli ve baskılı tişört isteyen kurumlar, önce tasarlamalı ve sonra Tübitak Bilim Fuarına isteklerini belirtmelidirler. Tübitak Bilim Fuarı, güvenilir ve üretici firma olarak tübitak baskılı tişörtleri için her zaman kaliteyi ve zarafeti ön planda tutmayı başarmıştır. Ucuz ve basit malzeme kullanılmadan, yüzde yüz pamuk ipliği ile üretimi yapılmaktadır.

  • Uzman grafik tasarımcılar tarafından hazırlanan bu tişörtler;
  • Baskı olarak birinci kalitede basıldığından çıkma gibi durumu söz konusu olamaz,
  • Likralı ve micro polyester kumaş kullanıldığı için kalite tereddüdünü geride bırakır,
  • Tasarımda isteğe bağlı olarak minik değişiklikler yapılabilirken, okul adı veya logosu yazılabilir.
Blog Arşivi