Tübitak Tişört Çeşitleri ve Özellikleri

Tübitak Tişört Çeşitleri ve Özellikleri
Tübitak Tişört Çeşitleri ve Özellikleri
26.04.2018

Ülkemizin en değerli kurumlarından olan Tübitak yani Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu öğrencilerin her birinin ve her okulun yapabileceği bir bilimsel proje olduğu düşüncesinden yola çıkarak fuarlar yapmaktadır. Okullar bu fuarlara bilimsel projeleri ile dahil olduklarında öğrencilerine fuarın konseptine uygun özel tasarım Tübitak Tişört giydirmek istemektedirler.

Bunun için de özenle hazırlanmış, kullanımı rahat, pamuklu kumaştan üretilmiş, ekonomik baskılı tişörtler seçmektedirler. Firmamız, bilim fuarına katılan öğrencilerin ve okulların istekleri dikkate alınarak kullanıcıları birçok zahmetli işten kurtararak özenle tişört basımı yapmaktadır. Farklı fiyat seçeneklerinden oluşan paketlerden birini seçerek bir tişört için çok fazla zaman harcamadan ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Özel grafikerler tarafından fuarın içeriğine özel olarak tasarlanan ürünlerden alarak organizasyonun keyfi çıkarılabilir.

Tübitak Tişört Çeşitleri

Piyasada aynı özellik ve kalitedeki bir ürüne çok farklı fiyatlar verildiğini bilenler farklı alternatifleri değerlendirmek ve en uygun olanı alabilmek için saatlerce araştırma yapmak zorundadırlar. Firmamız alanındaki Tübitak Tişört ürünlerini en kalitelisini en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

En güzelini, en kalitelisini ve en beğenilenini yapmak üzere yola çıkan firmamız mükemmel tasarımları ile dikkatleri çeken baskılı tişört basmaktadır. Bilim fuarını yansıtan objelerin yanında tişörtte okul ismi ve logosu da görselliği harika olan ürün üzerine basılarak kullanıma sunulmaktadır. Kaliteli kumaşlara basıldığından aktivite sırasında giyen öğrenciyi rahatsız etmez.

Pamuklu kumaş kullanıldığından terletmez. 1.kalite süblimasyon baskı yapıldığından kesinlikle üzerindeki baskı resimleri çıkma yapmaz. Tişörtler kuruma ve kişiye özel hazırlandığından hazırlanması en fazla 4 gün sürmektedir.

Tübitak Tişört Özellikleri

Kurumlara özel veya kişiye özel olarak da hazırlanan Tübitak Tişört tasarımlarının basımı için dünyada en yeni baskı teknolojisi kullanılmaktadır. Yıkandığı zaman çıkmayan, şık görünümlü bir ürün çıkaran bu teknoloji nefes alabilen baskı teknolojisidir. Bu teknolojiyle basılan ürünlerin defalarca yıkanmasına rağmen çatlayan plastik yapıştırmalardan farklı olduğu görülecektir.

Birinci sınıf kumaş üzerine baskı gerçekleştirildiğinden birkaç yıkamadan sonra çekme gibi bir problem ile karşılaşılmaz. Yakada kullanılan ribana da yakanın dağılmasını önleyecek kalitededir.  Vücutta mükemmel duracak Basic ve fit yani spor kalıplardan biri kullanılarak tişörtün kalıpları oluşturulur. Tübitak tişört ; Rahatı sevenler Basic kalıbı seçerken daha fit görünüm isteyenler ise fit kalıbı tercih edebilirler. Terzide kişiye özel dikilmiş havası veren bu kalıpların üzerine tasarımı kişiler ve kurumların kendisi özel sistemimiz ile yapabilmektedir.

Blog Arşivi