Neden baskılı tişört?

Neden baskılı tişört?
Neden baskılı tişört?
04.05.2018

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Vizyon baskı olarak , baskı aşamasında kullandığımız tişörtlerden , formalara kadar tüm ürünlerimiz kendi üretimimizdir. Yani sadece baskı işlemiyle kalmayıp , baskı yapılacak ürünleri de kendimiz üretmekteyiz. Bu sebepten ötürü , ürettiğimiz ürünlerin kalitesini biliyor ve müşteri memnuniyetine önem vererek her iki alanda da profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz.

En çok yaptığımız iş olan Tişört baskı da siz değerli müşterilerimiz tarafından tercih edilmek bizi mutlu etmektedir. Özellikle Tubitak Tişört Baskı olarak bir çok okula bu alanda hizmet vermekteyiz.

Nasıl Çalışıyoruz ?

Bizi tercih edip çeşitli iletişim yollarından bizimle iletişime geçtikten sonra sizden nasıl bir çalışma istediğinize dair direktifleri alıyoruz , ona uygun bilgisayar ortamında ve eğer var ise sizin gönderdiğiniz , şekil , logo taslakları alıp uzman ekibimiz tarafından tasarımınız yapılıp bir taslak haline getiriliyor. Bu taslak tarafınıza iletiliyor ve beğeninize sunuluyor. Beğenmeniz halinde yüksek çözünürlükte ve kaliteli kendi üretimimiz malzemeler kullanılarak ivedi şekilde baskısı yapılıp en kısa sürede size teslim ediliyor. Eğer ki gönderdiğimiz taslağı beğenmediyseniz , istediğiniz şekilde revize edip tekrar beğeninize sunuyoruz.

Tubitak Tişört baskı işlemi , Tubitak Bilim Yarışmasına katılan okullar tarafından , öğrenci ekibinin giymesi için tasarlanan ve ekip olarak tek tip kıyafet ile yarışmaya katılmak için ürettiğimiz bir ürünümüzdür. Tubitak tişört baskısı yaparken , herzaman olduğu gibi profesyonel bir işçilik ve kaliteli malzeme kullanımıyla firmamız öne çıkmaktadır.

Eğer sizde Tubitak Bilim Yarışmasına katılacaksanız ve Tubitak Tişört Baskı yaptırmak istiyorsanız web sitemizden bizimle iletişime geçebilir ve aklınıza takılan her türlü konuda sorularınızı iletebilirsiniz.

Blog Arşivi